fbpx

O mně

Petra Pavlisová

Je mi něco mezi 30 a 40 🙂 Mám manžela, dvě děti a narkolepsii. Baví mě WordPress a webové stránky, kamarádky a lyžování. Manžel často říká, že jsem protivná, nepříjemná a líná 🙂 Nevím, možná, že jo. Každopádně, jestli taková jsem, je to velkou měrou způsobeno mojí nemocí – narkolepsií. Cítím se prostě pořád unavená, často usínám a s péčí o dvě děti je to někdy celkem mazec.

Usínám.cz

“Mým narkoleptikům” řekl by František Josef I. – nebo snad Jára Cimrman? 🙂 Tuto stránku jsem vytvořila jako zdroj informací o narkolepsii pro narkoleptiky a jejich okolí. Ráda bych lidem přiblížila, co obnáší život s narkolepsií či narkoleptikem.

Nejsem lékař a vše co na webu píšu, zejména v sekci blog, pochází z mé osobní zkušenosti. Nejedná se o odborné lékařské poradenství. Pokud máte relevantní téma a chcete o něm napsat, vítám vaše náměty. Pokud narazíte na jakékoliv nesrovnalosti po technické či odborné stránce, budu ráda, když mě na to upozorníte.

Snažím se udržovat stránky aktuální, ale vzhledem k mému zdravotnímu stavu to nemusí to být vždy v mých silách. Narkoleptici ví, o čem mluvím. :-)))

Share This