O mně a usínám.cz

Už mi není 20 let. Už mi není ani 25. Dál radši pokračovat nebudu. 🙂 Jsem Petra Pavlisová, mám manžela, dvě děti a narkolepsii. Zvládat běžný život s narkolepsií bývá obvykle vyčerpávající. V podstatě zvládám jen základní věci a často mám výčitky, že pořád jen něco doháním a všichni kolem mě stíhají mnohem víc aktivit. Nejvíc to cítím na svých dětech, kterým bych chtěla věnovat mnohem víc energie, ale ta prostě není.

Tuto stránku jsem vytvořila jako zdroj informací o narkolepsii pro narkoleptiky a jejich okolí. Měla by lidem přiblížit, co obnáší život s narkolepsií či narkoleptikem a přispět k lepšímu pochopení i toleranci nemoci.

Nejsem lékař a vše co na webu píšu, zejména v sekci blog, pochází z mé osobní zkušenosti. Nejedná se o odborné lékařské poradenství. Pokud máte relevantní téma a chcete o něm napsat, vítám vaše náměty. Pokud narazíte na jakékoliv nesrovnalosti po technické či odborné stránce, budu ráda, když mě na to upozorníte.

Snažím se udržovat stránky aktuální, ale vzhledem k mému zdravotnímu stavu, pracovnímu vytížení a rodině to nemusí být úplně v mých silách. Narkoleptici ví, o čem mluvím.

Mrkněte taky na můj druhý web, kde se můžete orientačně otestovat na narkolepsii, nebo se přidejte do uzavřené diskusní skupiny narkoleptiků na Facebooku.