O mně

PETRA PAVLISOVÁ

Je mi něco mezi 30 a 40 :-), mám manžela, dvě děti a narkolepsii. Baví mě WordPress a webové stránky, kamarádky a lyžování. Manžel často říká, že jsem protivná, nepříjemná a líná :-). Nevím, možná, že jo. Každopádně, jestli taková jsem, je to velkou měrou způsobeno mojí nemocí – narkolepsií. Cítím se prostě pořád unavená, často usínám a s péčí o dvě děti je to někdy celkem náročné.

USÍNÁM.CZ

„Mým narkoleptikům“ řekl by František Josef I. – nebo snad Jára Cimrman? 🙂 Tuto stránku jsem vytvořila jako zdroj informací o narkolepsii pro narkoleptiky, ale také pro všechny ostatní, kteří se chtějí dozvědět víc o naší nemoci a mít lepší představu o tom, co je to narkolepsie, co obnáší život s touto poruchou a život s narkoleptikem.

Na webu plánuji vytvořit uceleného průvodce narkolepsií jazykem normálních lidí a doplnit ho odkazy na různé další stránky, které se narkolepsii nějakým způsobem věnují, popřípadě také na odborné weby z oblasti neurologie či články z médií. Kromě toho informace doplním blogem z mého narkoleptického života.

Nejsem lékař a vše co na webu píšu, zejména v sekci blog, pochází z mé osobní zkušenosti a nejedná se o odborné lékařské poradenství. Snažím se udržovat stránky aktuální, ale nemusí to být vždy v mých silách. 

Share This