O mně

Petra Pavlisová

Je mi něco mezi 30 a 40 🙂 Mám manžela, dvě děti a narkolepsii. Baví mě WordPress a webové stránky, kamarádky a lyžování. Manžel často říká, že jsem protivná, nepříjemná a líná 🙂 Nevím, možná, že jo. Každopádně, jestli taková jsem, je to velkou měrou způsobeno mojí nemocí – narkolepsií. Cítím se prostě pořád unavená, často usínám a s péčí o dvě děti je to někdy celkem mazec.

Usínám.cz

„Mým narkoleptikům“ řekl by František Josef I. – nebo snad Jára Cimrman? 🙂 Tuto stránku jsem vytvořila jako zdroj informací o narkolepsii pro narkoleptiky i jejich okolí. Ráda bych lidem přiblížila, co obnáší život s narkolepsií či narkoleptikem.

Do budoucna na webu plánuji vytvořit uceleného průvodce jazykem normálních lidí. To vše podpořené odkazy na další stránky, které se narkolepsii nějakým způsobem věnují. Vše bych ráda doplnila blogem ze života narkoleptika a vlastními zkušenostmi. Pokud se k tomu někdy dostanu, další by bylo vytvoření komunity a vzájemné podpory.

Nejsem lékař a vše co na webu píšu, zejména v sekci blog, pochází z mé osobní zkušenosti a nejedná se o odborné lékařské poradenství. Snažím se udržovat stránky aktuální, ale nemusí to být vždy v mých silách. Narkoleptici ví, o čem mluvím. :-)))